Sharp LC-60LE651 MK2 - Main Unit Diagram 14;15 (NAND FLASH) (LE651 Series)
Sharp LC-60LE651 MK2
124 pages
Loading...
75
LC-60LE651 MK2
LC-60LE652 MK2
1
I
H
G
F
E
D
C
B
A
60” Main Unit Diagram 14/15 (NAND FLASH) (LE651 Series)
EMID7
EMID6
EMID5
EMID4
EMID3
EMID2
EMID1
EMID0
EMIOEN
EMIRWN
EMID0
EMID1
EMID2
EMID3
EMID4
EMID5
EMID6
EMID7
EMI_NAND_RBN
EMIOEN
EMIRWN
EMI_CSAN
NAND_CLE
NAND_GALE
EMI_NAND_RBN
EMI_CSAN
NAND_CLE
NAND_GALE
2GB
RH-IXD551WJQZQ
MT29F2G08ABAEAWP:E
1
NC
2
NC
3
4
5
6
7
R/B
8
/RE
9
/CE
10
CE2
11
12
VCC
13
VSS
14
15
16
CLE
17
ALE
18
/WE
19
/WP
20
21
22
23
24
25
VSS
26
27
28
29
D0
30
D1
31
D2
32
D3
33
34
VCC
35
36
37
38
39
40
41
D4
42
D5
43
D6
44
D7
45
46
47
48
D+3.3VD+3.3V
C8401
0.1u
C8402
0.1u
R8401
10K
R8404
33
U34
V32
W30
AA30
V30
W31
W29
AB26
AA31
AA29
AD33
AB31
NAND_ALE
AC34
10K
D+3.3V
V34
10u
16V