Sharp LC-60LE651 MK2 - Main Unit Diagram 13;15 (PCMCIA) (LE651 Series)
Sharp LC-60LE651 MK2
124 pages
Loading...
74
LC-60LE651 MK2
LC-60LE652 MK2
1
I
H
G
F
E
D
C
B
A
60” Main Unit Diagram 13/15 (PCMCIA) (LE651 Series)
CA1_D0
CA1_D1
CA1_D2
CA1_D3
CA1_D4
CA1_D5
CA1_D6
CA1_D7
CA1_CE1N
EMIA10
EMIA11
EMIA9
EMIA8
EMIA13
EMIA14
CA1_IREQN
EMIA12
EMIA7
CA_OUT_VAL
CA_OUT_CLK
EMIA6
EMIA5
EMIA4
EMIA3
EMIA2
EMIA1
EMIBE1N
EMID0
EMID1
EMID2
EMID3
EMID4
EMID5
EMID6
EMID7
CA1_CE1N
EMIRWN
CA1OUT_D4
CA1OUT_D5
CA1OUT_D6
CA1OUT_D7
CA1OUT_D3
CA1OUT_D2
CA1OUT_D1
CA1OUT_D0
CA_IN_D7
CA_IN_D6
CA_IN_D5
CA_IN_D4
CA_IN_D0
CA_IN_D1
CA_IN_D2
CA_IN_D3
CA1OUT_CLK
CA1OUT_VAL
CA1OUT_START
EMIOEN
EMIWEN
EMIIORDN
EMIIOWRN
CA1_WAITN
CA_IN_STRT
CA_IN_VAL
CA_IN_CLK
CA1_IORDN
CA1_IOWRN
CA_OUT_STRT
CA_OUT_D7
CA_OUT_D6
CA_OUT_D5
CA_OUT_D4
CA_OUT_D3
CA_OUT_D2
CA_OUT_D1
CA_OUT_D0
CA1_RESETN
WAITN
CA1_VS1N
CI_REGN
CA1_CD2N
CA1_CD1N
CA1_WEN
CA1_OEN
CMDPWR1
C4405
0.1u
25V
R4429
10K
100u
6.3V
C4409
10u
R4420
10K
CA1_VCC
0.1u
CA1_VCC
+3V3_CA
+3V3_CA
FB4402
A529WJ
4.7K
BGA
LCX244FT
1
1G
2
1A1
3
2Y4
4
1A2
5
2Y3
6
1A3
7
2Y2
8
1A4
9
2Y1
10
GND
11
2A1
12
1Y4
13
2A2
14
1Y3
15
2A3
16
1Y2
17
2A4
18
1Y1
19
2G
20
VCC
LCX244FT
1G
2
1A1
3
2Y4
4
1A2
5
2Y3
6
1A3
7
2Y2
8
1A4
9
2Y1
10
GND
11
2A1
12
1Y4
13
2A2
14
1Y3
15
2A3
16
1Y2
17
2A4
18
1Y1
19
2G
20
VCC
LCX245FT
DIR
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
B8
B7
B6
B5
B4
B3
B2
B1
G
33
33
4.7K
1K
S170B50U
ON
NC
VIN
VOUT
10u
100u
6.3V
ASX
5V7
FB4400
A529WJ
D+3.3V