VESTEL PERFORMANCE 24VF3021
Loading...
Türkçe - 2 -
Adım 1 – Uzaktan Kumandaya Pil Takılması
1. Uzaktan kumandanın arkasındaki kapağı şekilde gösterildiği gibi
yukarı doğru kaldırınız.
2. Iki adet AAA pili takınız. Pillerin + ve uçlarının pil bölmesindeki
gösterime uygun olmasını sağlayınız.
3. Kapağı yerine takınız.
Adım 2 - Kontrol Anahtarı
Program/Ses / AV / Bekleme-açık seçim anahtarı
TV’nizi açmak için kontrol anahtarının ortasına basın.
Anahtarı yukarı ve aşağı hareket ettirerek sesi değiştirebilirsiniz. Eğer
kanalları değiştirmek isterseniz anahtarın ortasına bir kez basın (konum 3)
ve sonra yukarı veya aşağı hareket ettirin. Eğer anahtarın ortasına bir kez
daha basarsanız kaynak ekran menüsü görüntülenir. Eğer anahtarın ortasına
bastıktan sonra birkaç saniye daha basılı tutarsanız TV bekleme moduna
geçecektir. Ana menü ekran menüsü kontrol tuşları ile görüntülenemez.
Desteklenen PC Girişi Tipik Ekran Modları
desteklenmeyen bir konuma geçirirseniz, bir uyarı yazısı ekranda görünecektir.
Teknik Özellikler
RF ANTEN GİRİŞİ 75 Ohm (dengeli olmayan)
ÇALIŞMA GERİLİMİ 220-240V AC, 50 Hz.
SES ÇIKIŞ GÜCÜ (W
RMS.
) (%10 THD): 2 x 2,5
GÜÇ TÜKETİMİ (W): 50 W (maks) < 1 W (Bekleme)
PANEL
16:9 görüntü, 24” Ekran Boyutu
BxUxY (Ayaklı): 135 x 579 x 408 Ağırlık (Kg): 5,20
BxUxY (Ayaksız): 35 x 579 x 372 Ağırlık (Kg): 4,80