Daikin FTX50HVEC - Page 43
Daikin FTX50HVEC
410 pages
Loading...
Specifications Si18-201
30 Specifications
"
Duct Connected Type
Refer to Engineering Data Book.
"
2.5kW Class · 3.5kW Class
50Hz 220-230-240V / 60Hz 220-230V