Daikin FTX50HVEC - Page 44
Daikin FTX50HVEC
410 pages
Loading...
Si18-201 Specifications
Specifications 31
"
Floor / Ceiling Suspended Dual Type
Refer to Engineering Data Book.
"
2.5kW Class · 3.5kW Class
50Hz 220-230-240V / 60Hz 220-230V