Sharp CD-CH1000 - Test Mode
Sharp CD-CH1000
80 pages
Loading...
– 21 –
CD-CH1000
Table Character display for test mode 1
In the destination display, a destination code is displayed. For the span display, "9" means 9 kHz/50 kHz, and "10" means 10/
100 kHz.
Item Type Auxiliary display 1 2 3 4 5 6 7 8 : 9 10 Auxiliary display Note
Test mode name I N I T I A L
CD disc inserted
Operation
CD* OP E N
Set-Up Complete Function F I N I S H
Character display
Outline
the specified test mode. This operation is applied to the main unit's keys only.
In the destination display, a destination code (H/W/U/J) is displayed. For the span display, "9" means 9 kHz/50 kHz, and "10"