Sharp LC-55CUG8062E - Nagrywanie Jednym Przyciskiem; Karta Produktu
Sharp LC-55CUG8062E
104 pages
Loading...
19
Wyświetl następny dzień naciskając przycisk NIEBIESKI.
Przycisk [INFO] wyświetla szczegółowe informacje o wybranej pozycji
3. Naciśnij [EXIT], żeby wyjść z programu telewizyjnego.
* - Tylko dla modeli z funkcją nagrywania.
Nagrywanie USB - tryb cyfrowy*
Telewizor posiada wbudowany moduł nagrywania USB. Funkcja
jest dostępna w trybie cyfrowym, gdy używana jest w połączeniu z
kompatybilną pamięcią USB lub twardym dyskiem USB. Zalety tego
rozwiązania są następujące:
Możliwość zapauzowania nadawanego programu telewizyjnego, szybie
przewijanie do przodu i do tyłu (do aktualnie nadawanego sygnału).
Nagrywanie jednym przyciskiem, jeśli postanowisz nagrać bieżący
program.
Łatwe programowanie nagrywania przy pomocy 7-dniowego programu
telewizyjnego.
Ze względu na charakter produktu konieczne jest użycie pamięci USB o
dużej prędkości (ponieważ telewizor jednocześnie zapisuje i odczytuje
dane, niektóre pamięci mogą być nieodpowiednie).
Minimalne wymagania - pamięć USB
Prędkość odczytu - 20 Mb/s (megabajtów na sekundę)
Prędkość zapisu - 6 Mb/s (megabajtów na sekundę)
Pauzowanie emitowanego programu (przesunięcie
czasowe)*
Pauzowanie emitowanego programu jest bardzo proste.
Naciśnij przycisk odtwarzania/pauzy, a obraz na telewizorze zostanie
zatrzymany i rozpocznie się nagrywanie emitowanego programu. Żeby
wznowić oglądanie, naciśnij ponownie przycisk odtwarzania/pauzy.
Naciśnij przycisk przewijania do przodu, żeby przejść do dalszej części
nagrania (np. pominąć reklamy).
Naciśnij przycisk przewijania do tyłu, żeby cofnąć nagranie (np. jeśli
przewinąłeś za daleko).
WSKAZÓWKA: Gdy przełączysz telewizor do trybu czuwania lub zmienisz
kanał, pamięć przesunięcia czasowego jest kasowana. Żeby wznowić funkcję
przesunięcia czasowego, musisz nacisnąć przycisk odtwarzania/pauzy.
Nagrywanie jednym przyciskiem
W dowolnym momencie możesz nagrać aktualnie oglądany program. Żeby
to zrobić, musisz nacisnąć przycisk [REC].
WSKAZÓWKA: Opisywany telewizor posiada jeden tuner
telewizyjny, więc można nagrywać tylko oglądany kanał lub
nagrywać jeden kanał, gdy telewizor jest w trybie czuwania.
UWAGA: Funkcja nagrywania USB dostępna jest tylko w trybie telewizji
cyfrowej. Ze względu na prawa autorskie i nielegalne kopiowanie/
nagrywanie, nie jest możliwe nagrywanie na/z innych wejścia/wyjścia.
* - tylko dla urządzeń z wbudowaną funkcją PVR
MHL
Port MHL (HDMI 3) - MHL to przewodowe rozwiązanie, które
umożliwia dostęp do materiałów z telefonu lub tabletu na dużym
ekranie w najwyższej jakości. Łącząc poprzez przewód MHL
(sprzedawany oddzielnie) urządzenie mobilne i telewizor, możesz
odtwarzać wszystkie materiały wideo, gry i fotogra e bezpośrednio
na ekranie telewizora. System MHL w prosty sposób powiela ekran
urządzenia mobilnego, działając ze wszystkimi aplikacjami, a w
trakcie podłączenia pozwala również ładować urządzenie.
SHARP
LC-43CUG8052E
LC-43CUG8062E
LC-49CUG8052E
LC-49CUG8062E
LC-55CUG8052E
LC-55CUG8062E
LC-65CUG8052E
LC-65CUG8062E
A A A A+
43" / 109cm 49" / 123cm 55" / 139cm 65" / 164cm
69,0 W 89,0 W 110,0 W 118,0 W
101 kWh 130 kWh 161 kWh 172 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W