Sharp LC-55CUG8062E - Opis Výrobku
Sharp LC-55CUG8062E
104 pages
Loading...
35
Zastavenie živého TV (časový posun/TimeShift)*
Zastavenie živého TV je veľmi jednoduché.
Stlačte tlačidlo play/pause a obraz sa zastaví a TV program obsah sa
bude nahrávať. Aby ste obnovili sledovanie stlačte znovu play/pause.
Stlačte rýchle prehrávanie dopredu, aby ste šli dopredu v nahrávaní (t.j.
vynechali reklamy)
Stlačte rýchle previnutie aby ste sa pri nahrávaní vrátili späť (t.j. ak ste sa
rýchlo posunuli príliš ďaleko)
TIP: Keď prepnete TV do pohotovostnej polohy alebo zmeníte kanál
je vymazaná pamäť Time Shift (časového posunu). Aby ste znovu
spustili časový posun, musíte stlačiť tlačidlo play/pause.
Tlačidlo nahrávania
Kedykoľvek sa rozhodnete, môžete nahrať aktuálny kanál, ktorý sledujete.
Aby ste to urobili, musíte stlačiť tlačidlo [REC].
TIP: Televízor obsahuje jeden TV prijímač, preto môže nahrať len kanál, ktorý
sledujete alebo nahrať kanál kým je televízor v pohotovostnom režime.
POZNÁMKA: Nahrávacia funkcia USB je dostupná len v TV režime
Digital. Kvôli autorskému právu a ilegálnemu kopírovaniu/nahrávaniu
nie je možné nahrávať na/z iného vstupného/výstupného zdroja.
* - len pre modely s funkciou nahrávania
MHL
Port MHL (HDMI 3) - MHL je káblové riešenie, pomocou ktorého máte
prístup k médiám z telefónu alebo tabletu na veľkej obrazovke a v
najvyššej kvalite. Po pripojení kábla MHL (predáva sa samostatne) z
vášho mobilného zariadenia do televízora môžete prehrávať všetky
svoje videá, hry a fotogra e priamo na televízore. MHL jednoducho
zrkadlí obrazovku vášho mobilného zariadenia, takže bude fungovať so
všetkými aplikáciami. Po pripojení začne tiež nabíjanie vášho zariadenia.
SHARP
LC-43CUG8052E
LC-43CUG8062E
LC-49CUG8052E
LC-49CUG8062E
LC-55CUG8052E
LC-55CUG8062E
LC-65CUG8052E
LC-65CUG8062E
A A A A+
43" / 109cm 49" / 123cm 55" / 139cm 65" / 164cm
69,0 W 89,0 W 110,0 W 118,0 W
101 kWh 130 kWh 161 kWh 172 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W