Sharp LC-55CUG8062E - Informační List Výrobku
Sharp LC-55CUG8062E
104 pages
Loading...
27
MHL
MHL Port (HDMI 3) - MHL je řešení, které vám umožňuje přístup
k médiím z vašeho telefonu nebo tabletu na velké obrazovce té
nejvyšší kvality. Zapojením kabelu MHL (prodává se samostatně) z
vašeho mobilního telefonu a do vaší TV můžete přehrávat všechna
svá videa, hry a fotogra e přímo na své TV. MHL jednoduše zrcadlí
obrazovku vašeho mobilního zařízení, tudíž zařízení pracuje se
všemi aplikacemi, při zapojení se bude vaše zařízení také nabíjet.
SHARP
LC-43CUG8052E
LC-43CUG8062E
LC-49CUG8052E
LC-49CUG8062E
LC-55CUG8052E
LC-55CUG8062E
LC-65CUG8052E
LC-65CUG8062E
A A A A+
43" / 109cm 49" / 123cm 55" / 139cm 65" / 164cm
69,0 W 89,0 W 110,0 W 118,0 W
101 kWh 130 kWh 161 kWh 172 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W