Sharp LC-55CUG8062E - Termékismertető Adatlap
Sharp LC-55CUG8062E
104 pages
Loading...
43
Egyszerű felvétel programozás a 7 napos TV műsor segítségével.
A termék jellegéből adódóan nagysebességű USB memóriát/pendriveot
kell használni (mivel a TV egyidejűleg ír és olvas is a meghajtóról. Néhány
memória/pendrive elképzelhető, hogy nem alkalmas az ilyen jellegű
használatra).
Minimum követelmények - USB memória
Olvasási sebesség - 20 Mb/s (Megabit per másodperc)
Írási sebesség - 6 Mb/s (Megabit per másodperc)
Az élő TV műsor megállítása (Time Shift)*
Az élő TV műsor megállítása nagyon egyszerű.
Nyomja meg a play/pause gombot és a televízió műsor megáll, az élő
adást pedig rögzíti a készülék. A műsor folytatásához nyomja meg újból
a play/pause gombot.
Nyomja meg a fast forward gombot a felvételben való előrébb lépéshez
(pl. reklámok átugrásához).
Nyomja meg a fast rewind gombot a felvételben való visszalépéshez (pl.
ha túl gyorsan lépett előre a fast forward gombbal).
TIPP: Ha készenléti módba kapcsolja a TV-t vagy csatornát
vált, a Time Shift memória törlődik. A time shift funkció
újraindításához meg kell nyomnia a play/pause gombot.
Egy gombos felvétel
Bármikor úgy dönthet, hogy rögzíti (felveszi) az éppen nézett csatorna
tartalmát. Ehhez csak meg kell nyomnia a [REC] gombot.
TIPP: Ez a televízió egy TV tunerrel rendelkezik, ezért csak azt
a csatornát tudja felvenni, amit Ön néz, vagy képes rögzíteni
egy csatornát a televízió készenléti módjában.
MEGJEGYZÉS: Az USB felvétel funkció csak digitális TV módban
érhető el. A szerzői jogi törvények, valamint az illegális másolás/
felvétel megakadályozása miatt a készülékkel nem lehet felvenni
más kimeneti forrásra, illetve más bemeneti forrásról.
* - csak beépített PVR funkcióval rendelkező készülékeken.
MHL
MHL Port (HDMI 3) - az MHL egy vezetékes megoldás, ami
lehetővé teszi a telefonon, vagy táblagépen tárolt média tartalmak
nagyképernyőn keresztüli elérését kiváló minőségben. Egy MHL
kábel (külön kapható) segítségével összekötheti mobileszközét
TV-készülékével és lejátszhatja videóit, játékait és fényképeit
közvetlenül a TV képernyőjén. Az MHL egyszerűen csak tükrözi a
mobileszköz képernyőjét, így minden alkalmazással képes működni,
és miközben csatlakoztatva van a kábel, az eszközt is tölti.
SHARP
LC-43CUG8052E
LC-43CUG8062E
LC-49CUG8052E
LC-49CUG8062E
LC-55CUG8052E
LC-55CUG8062E
LC-65CUG8052E
LC-65CUG8062E
A A A A+
43" / 109cm 49" / 123cm 55" / 139cm 65" / 164cm
69,0 W 89,0 W 110,0 W 118,0 W
101 kWh 130 kWh 161 kWh 172 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W