Sharp LC-55CUG8062E - Page 77
Sharp LC-55CUG8062E
104 pages
Loading...
77
Pauzirajte televiziju uživo (promena vremena)*
Pauziranje televizije uživo je jako jednostavno.
Pritisnite dugme reprodukcija/pauza i televizor će pauzirati a sadržaj
uživo će se snimiti. Da biste nastavili gledanje pritisnite ponovo repro-
dukciju/pauzu.
Pritisnite premotavanje unapred da biste otišli unapred u snimanju (npr.
da biste preskočili reklame).
Pritisnite brzo premotavanje unazad da biste se vratili na snimanje (npr.
ako ste prebrzo premotali unapred).
SAVET: Kada prebacite televizor na pripravnost ili promenite kanal,
memorija Promene vremena će se obrisati. Da biste ponovo pokrenuli
promenu vremena morate da pritisnete dugme reprodukcija/pauza.
Snimanje jednim dugmetom
U bilo kom trenutnu možete da odlučite da snimite trenutni kanal koji
gledate. Da biste ovo uradili treba da pritisnete dugme [SNIM].
SAVET: Ovaj televizor sadrži jedan televizijski štimer, zato može da snimi samo
kanal koji gledate ili da snimi jedan kanal dok je televizor u režimu pripravnosti.
NAPOMENA: Funkcija USB snimanja je dostupna samo u režimu Digitalnog
televizora. Usled zakona o autorskim pravima i ilegalnog kopiranja/
snimanja, nije moguće snimiti na/sa bilo kojih drugih izvora ulaza/izlaza.
* - samo za uređaje sa ugrađenom PVR funkcijom
MHL
MHL ulaz (HDMI 3) - MHL je žičano rešenje koje dopušta pristup
medijima sa vašeg telefona ili tableta na veliki ekran pri najvišem
kvalitetu. Povezivanjem MHL kabla (prodaje se odvojeno) sa
vašeg mobilnog uređaja i na vaš TV možete da reprodukujete
sve vaše video prikaze, igre i fotogra je direktno na vaš TV. MHL
samo odslikava ekran vašeg mobilnog uređaja pa će raditi sa svim
aplikacijama, dok je povezan takođe će puniti vaš uređaj.
SHARP
LC-43CUG8052E
LC-43CUG8062E
LC-49CUG8052E
LC-49CUG8062E
LC-55CUG8052E
LC-55CUG8062E
LC-65CUG8052E
LC-65CUG8062E
A A A A+
43" / 109cm 49" / 123cm 55" / 139cm 65" / 164cm
69,0 W 89,0 W 110,0 W 118,0 W
101 kWh 130 kWh 161 kWh 172 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W