Sharp LC-55CUG8062E - Page 85
Sharp LC-55CUG8062E
104 pages
Loading...
85
MHL
Vrata MHL (HDMI 3) - MHL je žična rešitev, ki omogoča visoko kakovosten
dostop do medijev z vašega telefona ali tabličnega računalnika za
prikaz na velikem zaslonu. S povezovanjem kabla MHL (naprodaj
posebej) iz vaše mobilne naprave v televizor lahko predvajate vse vaše
video posnetke, igre in fotogra je neposredno na vašem televizorju.
MHL preprosto podvoji zaslon vaše mobilne naprave, zato bo funkcija
delovala z vsemi aplikacijami, obenem pa boste polnili vašo napravo.
SHARP
LC-43CUG8052E
LC-43CUG8062E
LC-49CUG8052E
LC-49CUG8062E
LC-55CUG8052E
LC-55CUG8062E
LC-65CUG8052E
LC-65CUG8062E
A A A A+
43" / 109cm 49" / 123cm 55" / 139cm 65" / 164cm
69,0 W 89,0 W 110,0 W 118,0 W
101 kWh 130 kWh 161 kWh 172 kWh
<0,50 W <0,50 W <0,50 W <0,50 W