Sharp LC-55CUG8062E - Page 97
Sharp LC-55CUG8062E
104 pages
Loading...
97
Model | Model | Model | Model | Modell | Model | Модел | Model | Model | Model | Μοντέλο
LC-43CUG8052E
LC-43CUG8062E
LC-49CUG8052E
LC-49CUG8062E
LC-55CUG8052E
LC-55CUG8062E
LC-65CUG8052E
LC-65CUG8062E
zvuka | Moč zvoka | Ισχύς ήχου
2 x 10W 2 x 10W + 15W Subwoofer
AC 220V~240V; 50Hz;
energije | Potrošnja napajanja | Poraba električne energije | Κατανάλωση ισχύος
(Ecohome/Standardno/Najv./Pripravljenost/Letno); EEI | (Ecohome/Βασική/Μέγιστη/Αναμονή/Ετήσια); EEI
69/95/115/
<0,5W / 101kWh; A
89/115/140/
<0,5W / 130kWh; A
<0,5W / 161kWh; A
<0,5W / 172kWh; A+
3840 x 2160 3840 x 2160 3840 x 2160 3840 x 2160
43" / 109cm 49" / 123cm 55" / 139cm 65" / 164cm
300 cd/m² 300 cd/m² 300 cd/m² 350 cd/m²
1242 mm
55" / 139cm
VESA: 600 × 300
15,7kg
230 mm
765 mm
84 mm
724 mm
1103mm
49" / 123cm
VESA: 600 × 300
11,2kg
230 mm
683 mm
83 mm
645 mm
966 mm
43" / 109cm
7,9kg
184 mm
596 mm
67 mm
571mm
1462mm
65" / 164cm
20,2kg
280 mm
901 mm
87 mm
849 mm