Workzone Titanium DBAF50/40 - Page 18
Workzone Titanium DBAF50/40
18 pages
Loading...
YEAR WARRANTY
AUS
AFTER SALES SUPPORT
help@powertoolsupport.com
MODEL: DBAF50/40 PRODUCT CODE: 61420 07/2018
CONTENTS
1 x Brad Nailer / Stapler
1 x Belt Hook
200 x 32mm Staples
200 x 40mm Nails
1 x 3mm Hex Key