YASKAWA GA50C4004ABA - User Manual
YASKAWA GA50C4004ABA
79 pages
Go to English
Loading...
YASKAWA AC Drive GA500
Installation and Operation Instruction
Type CIPR-GA50Cxxxxxxxx
200 V Class, Three-Phase Input: 0.1 to 22 kW
200 V Class, Single-Phase Input: 0.1 to 4.0 kW
400 V Class, Three-Phase Input: 0.37 to 30 kW