Sharp CD-CH1000 - Page 33
Sharp CD-CH1000
80 pages
Loading...
– 33 –
CD-CH1000
Figure 33 SCHEMATIC DIAGRAM (2/11)
7
PB_MUTE
CD_MUTE
AUX_SEL
CD-R_SEL
S-MUTE
VSM
C2B_DI
C2B_CE
C2B_DO
C2B_CL
D_GND
NC
S-MUTE
PB_MUTE
NC
Y
X
W
U
V
R
S
T
O
P
Q
TO MICOM SECTION
P34 5-H
C599
0.001
R582
22K
C566
22/50
Q508
DTC363 TS
Q507
DTC363 TS
C550
R542
1.5K
R552
47K
R538
1K
C534
47P(CH)
C532
100P(CH)
C537
0.1
C536
R537
1K
C533
47P
(CH)
R551
47K
C551
R541
1.5K
C531
100P(CH)
C535
0.1
C530
JK501
AUX IN
C523
1/50
R550
39K
C525
1/50
C527
C517
C515
0.0027(ML)
C519
C521
R531
3.9K
R533
C522
C524
C526
C528
C518
C520
C516
0.0027(ML)
C512
0.1 (ML)
C514
0.1(ML)
R530
R534
R532
R528
2.2K
C510
C529
R526
D508
DS1SS133
D507
DS1SS133
C562
L501
2.2µH
L502
2.2µH
C541
390P
C540
390P
R549
C573
C574
R548
R547
R592
R591
R543
R544
Q509
KRA107 M
R539
10K
R540
10K
R512
8.2K
R511
8.2K
R513
1.2K
R514
1.2K
C503
R507
Q502
KTC3199 GR
C502
R504
Q501
KTC3199 GR
C501
R503
R502
330
R525
R524
R501
330
R535
R536
C564
C563
C511
R529
C513
R527
C509
IC502
LC75341
AUDIO PROCESSOR
IC503
NJM4558M
MOTOR DRIVER
C597
C598
0V
0V
10V
10V
0V
0V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
5V
0V
2.6V
2.6V
0V 0V 0V 0V
0.7V0.7V
0V
0V
0V
0V
10V
0V
0V
0V
0V
0V
0V
3.6V
3.6V
8.2V