Napoleon BGD36PTR - GD36 Dimensions; BGD36 Dimensions
Napoleon BGD36PTR
62 pages
Loading...
5
W415-0773 / E / 03.13.12
38
/
2
"
33"
7
/
2
"
27"
14
4
37
/4"
18
8
12
4" DIA.
7" DIA.
3"
5
GAS
INLET
ELECTRICAL INLET
LEFT SIDE
24
14
32
8
35
32
7
27"
36"
18"
12
4" DIA.
7" DIA.
3"