Philips 43PUT6801 - 10.2 A 715 G7732 PSU
Philips 43PUT6801
190 pages
Loading...
Circuit Diagrams and PWB Layouts
EN 65QM16.3A LA 10.
2016-Jun-08
back to
div.table
10.2 A 715G7732 PSU
10-2-1 AC input
20150_501.eps
AC input
A01 A01
715G7732
AC input
FB9906
900R
1 2
FB9905
127R
12
GND2
GND
1
t
NR99033R 3.6W
R9903
NC/510K 1/4W
127R
R9298
NC/0R05
CN9903
NC/CONN
1
C9915
100PF 250V
NC/510K 1/4W
390K 1/2W
HS9902
HEAT SINK
L9903
10uH
BD9901
GBJ1008-FUC
2
900R
GND4
GND
L9902
NC/8MH
C9901
470NF 275V
SG9901
NC/DSPL-501N-A21F
t
NR9904
3R 3.6W
NR9902
5R
ZD9213
NC/BZT52-B3V0G
8mH
8mH
CN9902
NC/CONN
L
N
2
BEAD
HS9901
HEAT SINK
ZD9210
NC/BZT52-B3V0G
AC 2P
U9901
CAP004DG-TL
NC
D1
D1
3
NC
4
5
D2
6
D2
7
8
5R
F9901
8A 250V
NC/0R05
100PF 250V
470NF 275V
NC/2 OHM 1%
RV9901
680V
47PF
SW9901
NC/HF162F_en_12V
3
22PF 250V
SG9902
NC/DSPL-501N-A21F
GND1
BD9902
GBJ1008-FUC
100PF 250V
390K 1/2W
NC/8MH
100PF 250V
GND3
BO
R-
R-
Vsin
N
BI
CZ2
+24V