Philips 43PUT6801 - 10.4 A 715 G6679 PSU
Philips 43PUT6801
190 pages
Loading...
Circuit Diagrams and PWB Layouts
EN 75QM16.3A LA 10.
2016-Jun-08
back to
div.table
10.4 A 715G6679 PSU
10-4-1 AC Input
19903_500.eps
AC Input
A01 A01
715G6679
AC Input
T5AH/250V
R9904
510K 1/4W
R9905
510K 1/4W
F9901 NC/5A 250V
!
N
SG9902
NC/DSPL-501N-A21F
t
NR9902
1.5R
12
FB9903
BEAD
1 2
IC9901
NC
NC
1
D1
2
D1
3
4
5
D2
6
D2
7
8
C9908
BD9901
KBJ1008G-FUC
2
T5AL/250V
FB9902
JUMPER
L9901
14mH
1
HS9901
HEAT SINK
!
L9902
18mH
SG9901
NC/DSPL-501N-A21F
F9902
5A 250V
CN9902
SOCKET
C9914
220PF 250V
220PF 250V
BEAD
C9911 47PF 250V
470nF 275V
RV9901
680V
470nF 275V
CN9901
NC/CONN
47PF 250V