Philips 43PUT6801
190 pages
Loading...
Revision List
EN 2 QM16.3A LA1.
2016-Jun-08
Table 2-1
1. Revision List
Manual xxxx xxx xxxx.0
• First release.
Manual xxxx xxx xxxx.1
• Chapter 2: Updated table 2.1 Technical Specifications
• Chapter 4: Added figures 4-1 Cable dressing (43" 6801
series), 4-2 Cable dressing (49" 6801 series) and 4-3
Cable dressing (55" 6801 series), added section 4.4