Philips 43PUT6801 - 10.6 A 715 G6973 PSU
Philips 43PUT6801
190 pages
Loading...
Circuit Diagrams and PWB Layouts
EN 87QM16.3A LA 10.
2016-Jun-08
back to
div.table
10.6 A 715G6973 PSU
10-6-1 AC Input
19900_508.eps
AC Input
A01 A01
715G6973
AC Input
CN9901
NC/CONN
1
CN9902
AC SOKET
12
F9901
1 2
RV9901
680V
FB9902
BEAD
FB9901
BEAD
C9901
470NF 275V
C9902
470NF 275V
L9901
12mH
1
R-
BD9901
GBJ1008-FUC
2
BO
47pF 250V
N
Vsin
1NF 250V
U9901
CAP004DG-TL
NC
D1
2
D1
3
NC
4
5
D2
6
D2
7
8
47PF
R9901
510k 1/2W
R9902
510k 1/2W
GND4
GND
NC / CONN
L
N
GND2
GND
GND1
T5AH/250V
220PF 250V
47pF 250V
t
NR9903
1R
220PF 250V
t
NR9902
1R
L9902
12mH