Philips 43PUT6801 - 10.7 A 715 G7720 PSU
Philips 43PUT6801
190 pages
Loading...
Circuit Diagrams and PWB Layouts
EN 93QM16.3A LA 10.
2016-Jun-08
back to
div.table
10.7 A 715G7720 PSU
10-7-1 AC input
20030_500.eps
AC input
A01 A01
715G7720
AC input
CN9901
NC
1
F9901
1 2
RV9901
680V
FB9902
BEAD
12
FB9901
BEAD
C9901
470NF 275V
C9902
470NF 275V
L9901
12mH
1
BD9901
GBJ1008-FUC
2
NC
N
Vsin
U9901
CAP004DG-TL
D1
2
D1
3
4
5
D2
6
D2
7
8
47PF
R9901
510k 1/2W
R9902
510k 1/2W
220PF 250V
t
NR9903
1R
220PF 250V
t
NR9902
1R
L9902
12mH
0.25mH