Philips 43PUT6801 - 10.4 PFC
Philips 43PUT6801
190 pages
Loading...
EN 76QM16.3A LA 10.
Circuit Diagrams and PWB Layouts
2016-Jun-08
back to
div.table
10-4-2 PFC
19903_501.eps
PFC
A02 A02
715G6679
PFC
R9812
24K 1/8W 1%
C9802
68UF 450V
HS9801
HEAT SINK
1
C9801
68UF 450V
HV
Q9801
TK16A60W
NC
D9802
S8KC
R9807
47OHM +-5% 1/8W
2K4 +/-1% 1/8W
1K 1/4W
!
Vsin
10K 1/8W
47nF 50V
100N 50V
FB9801
BEAD
1 2
U9801
LD7591T
INV
1
COMP
2
RAMP
3
CS
4
ZCD
5
GND
6
OUT
7
VCC
8
VCC_ON
47PF
D9801
FMNS-1106S
33R 1/8W 5%
10K 1/8W
10UF 50V
20K 1/4W
0.1R
1UF 450V
220pF 50V
FB9802
JUMPER
1 2
0.47UF 50V
47P 50V
1M 1% 1/4W
1M 1% 1/4W
1M 1% 1/4W
330P 50V
VCC_ON
L9801
240uH
NC
S8KC
19K1 +-1% 1/8W