Philips 43PUT6801 - 10.5 PFC
Philips 43PUT6801
190 pages
Loading...
EN 82QM16.3A LA 10.
Circuit Diagrams and PWB Layouts
2016-Jun-08
back to
div.table
10-5-2 PFC
19850_501.eps
PFC
A02 A02
715G6677
PFC
C9802
68UF 450V
C9803
68UF 450V
R9809
20K 1/4W
FB9802
BEAD
1 2
R9815
470 OHM 1/4W
100N 50V
100N 50V
470NF 50V
47OHM
D9803
SS1060FL
12
1M 1% 1/4W
10UF 50V
NC/0R05
10K 1/8W
10K 1/8W 1%
1nF 50V