Sharp LC-26SH7E - Audio, CI Module, and PC Connections
Sharp LC-26SH7E
29 pages
Loading...
Connecting external devices
Speaker / Amplifier connection
E
Connecting an amplifier with digital audio
input / analogue audio input
SPDIF OUT
RL
R
L
AUDIO OUT
AUDIO IN
19”
26”
32”
26”
32”
42”
42”