Alienware AW3423DW - Electrical Specifications
Alienware AW3423DW
81 pages
Loading...
About your monitor | 19
Electrical specifications
Video input signals HDMI 2.0/DisplayPort 1.4, 600 mV for each
di
fferential line, 100 Ω input impedance per differential
pair
AC input voltage/
frequency/current
100 VAC to 240 VAC/50 Hz or 60 Hz
+ 3 Hz/3 A
(typical)
Inrush current 120 V: 40 A (maximum) at 0°C (cold start)
240 V: 80 A (maximum) at 0°C (cold start)
Power consumption 0.3 W (Off mode)
1
0.5 W (Standby Mode)
1
42.3 W (On mode)
•200 W (Max.)
2
•47.6 W (P