Fire-Lite CMP-2401B - Page 30
Fire-Lite CMP-2401B
36 pages
Loading...
The Main Power Supply
30
Document #50907 Rev.A1 12/03/02 P/N 50907:A1
trol panel are in alarm, the current draw increases to 0.175 amps.
Current limitations of terminals:
TB1, Terminals Ground and +24V Resettable = 0.085 amps, filtered, 24 VDC +/-5%, ripple @ 10mV