Interlogix ATS1201E - Informacje Prawne; Informacje Kontaktowe
Interlogix ATS1201E
48 pages
Loading...
P/N 1070251 (ML) • REV G • ISS 01APR16 41 / 48
Maksymalne napięcie zasilania,
wyjście zasilania dodatkowego i
wyjście zasilania
akumulatorowego
14.4 V
Stan rozładowania akumulatora
9.5 do 10.5 V
Minimalne napięcie (ładowanie
akumulatora) zasilacza, wyjście
zasilania dodatkowego i wyjście
zasilania akumulatorowego [4]
9.5 V
Zabezpieczenie przed głębokim
rozładowaniem
9.45 V
Maksymalne napięcie tętnień [5]
Typowo: 100 mV
Maksymalnie 300 mV
Stan za wysokiego napięcia
15.5 V minimum.
[1] Minimalne napięcie przy odłączonym zasilaniu sieciowym, gdy
system pracuje na akumulatorze.
[2] Maksymalny ciągły prąd do wszystkich urządzeń przy braku stanu
alarmowego (tryb EN).
[3] Specyfikacja zależna od pojemności akumulatorów. Używane
modele to: 7.2 Ah / 12 V (BS127); 18 Ah / 12 V (BS131); 25 Ah /
12 V (BS129N).
[4] Określony komunikat awarii jest generowany przy awarii
dowolnego wyjścia.
[5] Maksymalne napięcie międzyszczytowe wyłącznie podczas
ładowania akumulatora.
Dostępne prądy Aux/akumulatora
Akumulator
7.2
Ah
18
Ah
25
2x18
2x25
Certyfikacja
CzP
(godz)
CzŁ
(godz)
Prąd pomocniczy (mA)
30
N/P
N/P
EN stopień 3
36
N/A
450
N/A
1000
NF&A2P 2
60
250
700
NF&A2P 3 (EN)
72
290
560
NF&A2P 3
30
VdS B
60
85
VdS C
24
275
INCERT
N/P: Nie dopuszczone, N/A: Nie dostępne, CzP: Czas podtrzymania,
CzŁ: Czas ładowania
Przykład dla EN stopień 3
Przy stosowaniu akumulatora 18 Ah i dla systemu zgodnego z
EN stopień 3 maksymalny pobór prądu przez urządzenia
dodatkowe (Aux) nie może przekraczać 380 mA.
Ten prąd może być stosowany do zasilania urządzeń ZAZ,
innych modułów MZD na magistrali systemu ATS, czujników
podłączonych do wyjścia zasilania dodatkowego itd. Należy
wziąć pod uwagę prąd znamionowy bezpiecznika.
Funkcje podstawowe
Rezystory końcowe
4.7 kΩ, 5%, 0.25 W (opcje 2.2 kΩ
lub 10 kΩ)
Standardowe wyjście syreny
Syrena zewn. (J13 S+/S−)
Wyjście OC
Obciążenie: 1 A dla 13.8 VDC
Wymiary i waga obudów
Patrz „Obudowyniżej
Kolor
Beżowy
Temperatura robocza
−10 do +55°C (atest +5 do 40°C)
Wilgotność względna
<95% bez kondensacji