Panasonic TX-51P950M - User Manual
Panasonic TX-51P950M
102 pages
Loading...
© 2005 Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. All
rights reserved. Unauthorized copying and
distribution is a violation of law.
TX-51P950M
TX-51P950X
TX-43P950M
TX-43P950X
GP11N-VP
Projection Television
Specifications
TX-43P950M
/
TX-51P950M TX-43P950X/TX-51P950X
Power Source
A
C 220 - 240 V, 50
/
60 Hz
A
C 220 - 240 V, 50 / 60 Hz
Power Consumption Stand-b
y
condition: less than 1W
Normal viewing: 165 W(43"),170W (51")
Stand-b
y
condition: 0.5 W