Sony HBD-E4100 - Page 83
Sony HBD-E4100
94 pages
Loading...
Ref. No. Part No. Description Remark Ref. No. Part No. Description Remark
HBD-E2100/E3100/E3200/E4100/E6100
83
C3328 1-116-731-11 CERAMIC CHIP 2.2uF 20% 6.3V
C3331 1-116-717-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 10V
C3333 1-116-717-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 10V
C3334 1-118-698-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 100V
C3335 1-118-698-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 100V
C3336 1-118-668-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 50V
C3338 1-118-668-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 50V
C3339 1-118-668-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 50V
C3340 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3341 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3351 1-118-470-31 ELECT 560uF 20% 35V
C3352 1-118-470-31 ELECT 560uF 20% 35V
C3353 1-118-470-31 ELECT 560uF 20% 35V
C3354 1-118-470-31 ELECT 560uF 20% 35V
C3356 1-118-698-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 100V
C3357 1-118-698-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 100V
C3371 1-100-154-91 CERAMIC CHIP 330PF 5% 100V
C3372 1-100-154-91 CERAMIC CHIP 330PF 5% 100V
C3381 1-100-154-91 CERAMIC CHIP 330PF 5% 100V
C3382 1-100-154-91 CERAMIC CHIP 330PF 5% 100V
C3401 1-164-232-91 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3402 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3403 1-164-232-91 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3404 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3405 1-164-232-91 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3406 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3407 1-164-232-91 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3408 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3451 1-164-232-91 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3452 1-164-232-91 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3453 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3454 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3455 1-164-232-91 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3456 1-164-232-91 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3457 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3458 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3459 1-164-232-91 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3460 1-164-232-91 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3461 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3462 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3463 1-164-232-91 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3464 1-164-232-91 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3465 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3466 1-100-158-91 CERAMIC CHIP 1000PF 5% 100V
C3552 1-126-208-21 ELECT CHIP 47uF 20% 4V
C3554 1-116-405-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 100V
C3555 1-118-668-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 50V
C3557 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C3570 1-100-908-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 6.3V
C3949 1-114-920-21 CERAMIC CHIP 0.47uF 10% 250V
C3950 1-114-920-21 CERAMIC CHIP 0.47uF 10% 250V
C3951 1-114-920-21 CERAMIC CHIP 0.47uF 10% 250V
C3952 1-114-920-21 CERAMIC CHIP 0.47uF 10% 250V