Sony HBD-E4100 - Page 84
Sony HBD-E4100
94 pages
Loading...
Ref. No. Part No. Description Remark Ref. No. Part No. Description Remark
HBD-E2100/E3100/E3200/E4100/E6100
84
R3212 1-218-977-11 METAL CHIP 100K 5% 1/16W
R3271 1-218-282-11 METAL CHIP 22 5% 1/2W
R3272 1-218-282-11 METAL CHIP 22 5% 1/2W
R3281 1-218-282-11 METAL CHIP 22 5% 1/2W
R3282 1-218-282-11 METAL CHIP 22 5% 1/2W
R3312 1-218-977-11 METAL CHIP 100K 5% 1/16W
R3353 1-220-281-11 METAL CHIP 4.7K 5% 1/4W
R3354 1-220-281-11 METAL CHIP 4.7K 5% 1/4W
R3355 1-220-281-11 METAL CHIP 4.7K 5% 1/4W
R3356 1-220-281-11 METAL CHIP 4.7K 5% 1/4W
R3361 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R3371 1-218-282-11 METAL CHIP 22 5% 1/2W
R3372 1-218-282-11 METAL CHIP 22 5% 1/2W
R3381 1-218-282-11 METAL CHIP 22 5% 1/2W
R3382 1-218-282-11 METAL CHIP 22 5% 1/2W
R3555 1-218-973-11 METAL CHIP 47K 5% 1/16W
R3556 1-218-969-11 METAL CHIP 22K 5% 1/16W
R3557 1-208-927-11 METAL CHIP 47K 0.5% 1/16W
R3558 1-208-911-11 METAL CHIP 10K 0.5% 1/16W
R3559 1-208-683-11 METAL CHIP 1K 0.5% 1/16W
R3560 1-218-977-11 METAL CHIP 100K 5% 1/16W
R3902 1-216-839-11 METAL CHIP 33K 5% 1/10W
R3903 1-216-839-11 METAL CHIP 33K 5% 1/10W
R3904 1-216-839-11 METAL CHIP 33K 5% 1/10W
R3905 1-216-839-11 METAL CHIP 33K 5% 1/10W
R3906 1-216-839-11 METAL CHIP 33K 5% 1/10W
R3907 1-216-839-11 METAL CHIP 33K 5% 1/10W
R3908 1-216-839-11 METAL CHIP 33K 5% 1/10W
R3909 1-216-839-11 METAL CHIP 33K 5% 1/10W
< COMPOSITION CIRCUIT BLOCK >
RB3001 1-234-372-11 RES, NETWORK 100 (1005X4)
RB3002 1-234-372-11 RES, NETWORK 100 (1005X4)
RB3303 1-234-381-11 RES, NETWORK 100K (1005X4)
RB3304 1-234-381-11 RES, NETWORK 100K (1005X4)
< TERMINAL >
TB3401 1-780-452-11 TERMINAL BOARD (SPEAKER) 2P
(SPEAKERS SUR R/SUR L)
TB3451 1-780-951-11 TERMINAL BOARD (SPEAKER) 4P
(SPEAKERS FRONT R/FRONT L/SUBWOOFER/
CENTER)
A-1901-498-A KARAOKE BOARD, COMPLETE (SP, RU)
< CAPACITOR >
C71 1-118-290-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
C73 1-118-290-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
C74 1-116-743-11 CERAMIC CHIP 0.22uF 10% 16V
C75 1-118-290-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
C76 1-116-743-11 CERAMIC CHIP 0.22uF 10% 16V
C77 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C78 1-116-724-11 CERAMIC CHIP 4.7uF 20% 6.3V
* C79 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
* C80 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
* C81 1-118-360-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C82 1-118-290-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
* C84 1-118-360-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C85 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C86 1-118-040-11 CERAMIC CHIP 2.2uF 10% 16V
* C87 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
* C88 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
* C89 1-118-360-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C93 1-118-040-11 CERAMIC CHIP 2.2uF 10% 16V
C94 1-164-388-91 CERAMIC CHIP 270PF 5% 50V
C95 1-118-040-11 CERAMIC CHIP 2.2uF 10% 16V