Sony HBD-E4100 - Page 86
Sony HBD-E4100
94 pages
Loading...
Ref. No. Part No. Description Remark Ref. No. Part No. Description Remark
HBD-E2100/E3100/E3200/E4100/E6100
86
C190 1-164-874-11 CERAMIC CHIP 100PF 5% 50V
C191 1-164-874-11 CERAMIC CHIP 100PF 5% 50V
C192 1-164-874-11 CERAMIC CHIP 100PF 5% 50V
C193 1-164-874-11 CERAMIC CHIP 100PF 5% 50V
* C201 1-116-714-11 CERAMIC CHIP 22uF 20% 6.3V
C204 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C205 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
* C206 1-116-714-11 CERAMIC CHIP 22uF 20% 6.3V
* C207 1-116-714-11 CERAMIC CHIP 22uF 20% 6.3V
* C208 1-116-714-11 CERAMIC CHIP 22uF 20% 6.3V
C212 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C214 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C216 1-116-716-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 16V
C217 1-116-716-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 16V
C220 1-116-713-11 CERAMIC CHIP 22uF 20% 10V
C221 1-116-713-11 CERAMIC CHIP 22uF 20% 10V
C223 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C226 1-116-713-11 CERAMIC CHIP 22uF 20% 10V
C227 1-116-713-11 CERAMIC CHIP 22uF 20% 10V
C234 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C235 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C236 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C237 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C238 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C240 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C241 1-116-716-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 16V
C242 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C243 1-116-716-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 16V
C244 1-116-716-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 16V
C245 1-116-716-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 16V
C247 1-118-399-11 CERAMIC CHIP 0.0022uF 10% 50V
C249 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C250 1-100-905-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
C251 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C252 1-116-713-11 CERAMIC CHIP 22uF 20% 10V
C253 1-116-713-11 CERAMIC CHIP 22uF 20% 10V
C254 1-100-905-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
C257 1-116-716-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 16V
C259 1-116-716-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 16V
C261 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C262 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C263 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C264 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C269 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C303 1-100-905-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
C311 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C312 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C313 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C314 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C315 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C316 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C317 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C318 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C320 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C321 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C322 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C323 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C324 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C325 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C326 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C327 1-165-908-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 10V
C328 1-165-908-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 10V
C330 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C331 1-164-850-11 CERAMIC CHIP 10PF 0.5PF 50V
C332 1-164-852-11 CERAMIC CHIP 12PF 5% 50V
* C350 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C351 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C352 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C353 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C356 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
* C357 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C358 1-165-908-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 10V
C359 1-165-908-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 10V
* C360 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C361 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
* C380 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C381 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C382 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C383 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
* C384 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C390 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C401 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C407 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C408 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C409 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
* C410 1-116-738-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 6.3V
C414 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
* C415 1-116-738-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 6.3V
C423 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
* C424 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C426 1-164-847-11 CERAMIC CHIP 7PF 0.5PF 50V
C427 1-164-850-11 CERAMIC CHIP 10PF 0.5PF 50V
C428 1-164-847-11 CERAMIC CHIP 7PF 0.5PF 50V
* C429 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C430 1-164-850-11 CERAMIC CHIP 10PF 0.5PF 50V
* C431 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C440 1-164-852-11 CERAMIC CHIP 12PF 5% 50V
C441 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C503 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C504 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C505 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C506 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C513 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C514 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C516 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C518 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C519 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C521 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C523 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C524 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C533 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C549 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C553 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C563 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C575 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C577 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C580 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C583 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C586 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C600 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V