Sony HBD-E4100 - Page 87
Sony HBD-E4100
94 pages
Loading...
Ref. No. Part No. Description Remark Ref. No. Part No. Description Remark
HBD-E2100/E3100/E3200/E4100/E6100
87
C601 1-116-716-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 16V
C603 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C607 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C609 1-116-716-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 16V
C610 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C618 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C622 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C628 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C629 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C630 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C631 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C634 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C642 1-100-905-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
C643 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C646 1-100-905-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
C647 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C662 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C680 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C690 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C706 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C711 1-164-874-11 CERAMIC CHIP 100PF 5% 50V
(SP, RU)
C712 1-100-415-91 CERAMIC CHIP 0.47uF 10% 6.3V
(SP, RU)
C713 1-164-866-11 CERAMIC CHIP 47PF 5% 50V
C714 1-164-866-11 CERAMIC CHIP 47PF 5% 50V
* C715 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
* C716 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
* C717 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C718 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C719 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C721 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C722 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
* C723 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
* C726 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C727 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C728 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
* C729 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
* C730 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C731 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
* C737 1-116-738-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 6.3V
* C738 1-116-738-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 6.3V
* C739 1-116-738-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 6.3V
C740 1-118-399-11 CERAMIC CHIP 0.0022uF 10% 50V
C741 1-118-399-11 CERAMIC CHIP 0.0022uF 10% 50V
C742 1-164-866-11 CERAMIC CHIP 47PF 5% 50V
C743 1-164-870-11 CERAMIC CHIP 68PF 5% 50V
C744 1-164-850-11 CERAMIC CHIP 10PF 0.5PF 50V
C745 1-164-843-11 CERAMIC CHIP 3PF 0.25PF 50V
C746 1-164-843-11 CERAMIC CHIP 3PF 0.25PF 50V
C747 1-119-923-11 CERAMIC CHIP 0.047uF 10% 10V
* C751 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
* C758 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C759 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C760 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C801 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C802 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C803 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C804 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C805 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C806 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C807 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C809 1-116-743-11 CERAMIC CHIP 0.22uF 10% 16V
C810 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C811 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C812 1-107-819-11 CERAMIC CHIP 0.022uF 10% 16V
C813 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C815 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C816 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C817 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C818 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
* C822 1-116-720-11 CERAMIC CHIP 10uF 20% 6.3V
C823 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C824 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C1001 1-100-905-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
C1002 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C1003 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C6205 1-137-765-21 ELECT CHIP 47uF 20% 16V
C6212 1-137-765-21 ELECT CHIP 47uF 20% 16V
< CONNECTOR/JACK >
* CN201 1-695-320-21 PIN, CONNECTOR (1.5MM) (SMD) 2P
CN202 1-779-992-11 PIN, CONNECTOR (PWB) 8P
CN301 1-573-806-21 PIN, CONNECTOR (1.5MM) (SMD) 6P
CN380 1-843-693-21 ETHERNET CONNECTOR (LAN (100))
CN401 1-821-398-41 HDMI CONNECTOR (HDMI OUT ARC)
CN402 1-573-768-21 PIN, CONNECTOR (1.5MM) (SMD) 5P
* CN404 1-819-333-11 HEADER ASSEMBLY FOR PWB 5P
CN501 1-843-036-11 FFC/FPC CONNECTOR 45P
CN660 1-820-112-51 CONNECTOR, FFC/FPC 9P
CN670 1-794-362-51 CONNECTOR, FFC/FPC 5P
CN706 1-770-160-21 PIN, CONNECTOR (PC BOARD) 2P
(ANTENNA FM)
CN707 1-815-763-32 CONNECTOR, FFC/FPC 24P
CN803 1-820-119-51 CONNECTOR, FFC/FPC 21P (SP, RU)
* CN804 1-695-320-21 PIN, CONNECTOR (1.5MM) (SMD) 2P