Sony HBD-E4100 - Page 88
Sony HBD-E4100
94 pages
Loading...
Ref. No. Part No. Description Remark Ref. No. Part No. Description Remark
HBD-E2100/E3100/E3200/E4100/E6100
88
IC201 6-716-462-01 IC BD00GA3WEFJ-E2
IC203 (Not supplied) IC TPS54295PWPR
IC204 (Not supplied) IC TPS54295PWPR
IC205 6-719-190-01 IC RT7256ALZSP
IC403 6-709-888-01 IC TC7WHU04FK
IC406 6-720-030-01 IC TPS2065CDBVR
IC408 6-718-999-01 IC MM1839A50NRE
IC520 6-718-188-01 IC BD80GA3WEFJ-E2
IC601 (Not supplied) IC TPIC2060ADFDRG4
IC701 1-843-541-11 OPTICAL RECEIVER JACK
(TV DIGITAL IN OPTICAL)
IC703 8-759-596-39 IC SN74LV4052APWR
IC704 6-710-554-01 IC PCM1808PWR
IC706 (Not supplied) IC RN5B701-0001 (EXCEPT AEP, UK)
IC706 (Not supplied) IC RN5B701-0002 (AEP, UK)
IC710 6-719-070-01 IC MM3411A50URE
IC801 (Not supplied) IC R5F3650KCDFB
IC803 6-713-333-01 IC PST8429UL
IC804 6-719-061-01 IC MM1839A33NRE
IC805 6-719-061-01 IC MM1839A33NRE
IC1001 (Not supplied) IC H27U2G8F2CTR-BCR
< JACK >
J702 1-854-005-11 JACK, PIN (2P) (AUDIO IN L/R)
< COIL >
L201 1-460-358-11 INDUCTOR 2.2uH
L202 1-460-358-11 INDUCTOR 2.2uH
L203 1-400-789-21 INDUCTOR 2.2uH
L204 1-400-789-21 INDUCTOR 2.2uH
L205 1-400-792-21 INDUCTOR 22uH
L206 1-400-789-21 INDUCTOR 2.2uH
L207 1-457-874-11 INDUCTOR 10uH
L208 1-460-358-11 INDUCTOR 2.2uH
L209 1-460-358-11 INDUCTOR 2.2uH
L702 1-414-467-31 INDUCTOR 22nH
L703 1-414-851-21 INDUCTOR 47nH
L704 1-414-851-21 INDUCTOR 47nH
L707 1-414-467-31 INDUCTOR 22nH