Sony HBD-E4100 - Page 90
Sony HBD-E4100
94 pages
Loading...
Ref. No. Part No. Description Remark Ref. No. Part No. Description Remark
HBD-E2100/E3100/E3200/E4100/E6100
90
R828 1-218-977-11 METAL CHIP 100K 5% 1/16W
R830 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R831 1-218-957-11 METAL CHIP 2.2K 5% 1/16W
R835 1-218-977-11 METAL CHIP 100K 5% 1/16W
R837 1-218-989-11 METAL CHIP 1M 5% 1/16W
R838 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R840 1-218-961-11 METAL CHIP 4.7K 5% 1/16W
R841 1-218-961-11 METAL CHIP 4.7K 5% 1/16W
R847 1-218-970-81 METAL CHIP 27K 5% 1/16W
R848 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R850 1-218-977-11 METAL CHIP 100K 5% 1/16W
R853 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R854 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R855 1-218-959-11 METAL CHIP 3.3K 5% 1/16W
R856 1-218-977-11 METAL CHIP 100K 5% 1/16W
R858 1-218-961-11 METAL CHIP 4.7K 5% 1/16W
R859 1-218-961-11 METAL CHIP 4.7K 5% 1/16W
R860 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R861 1-218-957-11 METAL CHIP 2.2K 5% 1/16W
R862 1-218-957-11 METAL CHIP 2.2K 5% 1/16W
R863 1-218-973-11 METAL CHIP 47K 5% 1/16W
R864 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R865 1-218-973-11 METAL CHIP 47K 5% 1/16W
R867 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R868 1-218-973-11 METAL CHIP 47K 5% 1/16W
R869 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R870 1-218-973-11 METAL CHIP 47K 5% 1/16W
R871 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R872 1-218-977-11 METAL CHIP 100K 5% 1/16W
R873 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R874 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R876 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R877 1-218-953-11 METAL CHIP 1K 5% 1/16W
R880 1-208-709-11 METAL CHIP 12K 0.5% 1/16W
R884 1-218-953-11 METAL CHIP 1K 5% 1/16W
R886 1-208-923-11 METAL CHIP 33K 0.5% 1/16W
R887 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R888 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R889 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R892 1-218-953-11 METAL CHIP 1K 5% 1/16W
R894 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R896 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R898 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R900 1-218-973-11 METAL CHIP 47K 5% 1/16W
R901 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R903 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R904 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R907 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R908 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R909 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R910 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R911 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R913 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R914 1-218-941-81 METAL CHIP 100 5% 1/16W
R918 1-218-953-11 METAL CHIP 1K 5% 1/16W
R920 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R926 1-218-977-11 METAL CHIP 100K 5% 1/16W
R927 1-218-977-11 METAL CHIP 100K 5% 1/16W
R928 1-218-977-11 METAL CHIP 100K 5% 1/16W
R1001 1-208-695-11 METAL CHIP 3.3K 0.5% 1/16W
R1010 1-218-965-11 METAL CHIP 10K 5% 1/16W
R7014 1-218-990-81 SHORT CHIP 0
< COMPOSITION CIRCUIT BLOCK >
RB101 1-234-371-11 RES, NETWORK 47 (1005X4)
RB102 1-234-371-11 RES, NETWORK 47 (1005X4)
RB301 1-234-378-21 RES, NETWORK 10K (1005X4)
RB302 1-234-378-21 RES, NETWORK 10K (1005X4)
< THERMISTOR >
TH802 1-811-765-21 THERMISTOR, POSITIVE (SMD)
< VIBRATOR >
X301 1-814-278-11 VIBRATOR, CRYSTAL (27MHz)
X701 1-814-365-11 QUARTZ CRYSTAL UNITS (12MHz)
X801 1-795-313-21 VIBRATOR, CERAMIC (8MHz)
A-1901-384-A PANEL BOARD, COMPLETE (EXCEPT SP, RU)
A-1901-496-A PANEL BOARD, COMPLETE (SP, RU)
< CAPACITOR >
* C01 1-118-360-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
* C02 1-118-360-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C03 1-118-373-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 50V
C04 1-116-724-11 CERAMIC CHIP 4.7uF 20% 6.3V
C05 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C06 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
* C10 1-118-360-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C11 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C12 1-116-078-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 50V
C13 1-116-078-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 50V
C14 1-116-078-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 50V
C15 1-116-078-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 50V
C16 1-118-042-11 CERAMIC CHIP 0.22uF 10% 50V
C21 1-164-315-91 CERAMIC CHIP 470PF 5% 50V
C22 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C23 1-116-734-11 CERAMIC CHIP 1uF 20% 16V
C24 1-118-042-11 CERAMIC CHIP 0.22uF 10% 50V
C26 1-164-315-91 CERAMIC CHIP 470PF 5% 50V
C51 1-126-176-11 ELECT 220uF 20% 10V
C53 1-118-434-11 CERAMIC CHIP 10PF 50V
C54 1-118-434-11 CERAMIC CHIP 10PF 50V