Sony TRINITRON KV-27FA310 - Page 79
Sony TRINITRON KV-27FA310
137 pages
Loading...
79
KV-27FA310/27FS120/29FA310/29FS120
REF. NO. PART NO. DESCRIPTION VALUES
R2498 1-216-837-11 METAL CHIP 22K 5% 1/10W
R2499 1-216-837-11 METAL CHIP 22K 5% 1/10W
R2500 1-216-829-11 METAL CHIP 4.7K 5% 1/10W
R2501 1-216-837-11 METAL CHIP 22K 5% 1/10W
R2502 1-216-837-11 METAL CHIP 22K 5% 1/10W
R2503 1-216-837-11 METAL CHIP 22K 5% 1/10W
R2504 1-216-837-11 METAL CHIP 22K 5% 1/10W
R2505 1-216-841-11 METAL CHIP 47K 5% 1/10W
R2507 1-216-809-11 METAL CHIP 100 5% 1/10W
R2519 1-216-821-11 METAL CHIP 1K 5% 1/10W
R2520 1-216-821-11 METAL CHIP 1K 5% 1/10W
R2521 1-216-833-11 METAL CHIP 10K 5% 1/10W
R2522 1-216-841-11 METAL CHIP 47K 5% 1/10W
R2523 1-216-841-11 METAL CHIP 47K 5% 1/10W
R2524 1-216-864-11 SHORT CHIP
V
* A-1410-924-A V BOARD, MOUNTED
CAPACITOR
C2801 1-128-578-11 ELECT 1µF 20% 100V
C2802 1-126-964-11 ELECT 10µF 20% 50V
C2803 1-137-378-11 MYLAR 0.22µF 5% 50V
C2804 1-137-378-11 MYLAR 0.22µF 5% 50V
C2805 1-129-745-61 FILM 0.033µF 5% 400V
C2808 1-162-970-11 CERAMIC CHIP 0.01µF 10% 25V
C2809 1-128-934-91 CERAMIC CHIP 0.33µF 20% 10V
C2810 1-130-495-00 MYLAR 0.1µF 5% 50V
C2811 1-129-725-00 FILM 0.082µF 5% 400V
C2812 1-162-970-11 CERAMIC CHIP 0.01µF 10% 25V
C2813 1-126-933-11 ELECT 100µF 20% 16V
C2821 1-162-970-11 CERAMIC CHIP 0.01µF 10% 25V
C2823 1-130-967-00 FILM 0.0027µF 5% 50V
C2824 1-165-176-11 CERAMIC CHIP 0.047µF 10% 16V
C2826 1-162-927-11 CERAMIC CHIP 100pF 5% 50V
C2862 1-126-964-11 ELECT 10µF 20% 50V