Texas Instruments AFE4500EVM - Page 45
Texas Instruments AFE4500EVM
52 pages
Loading...
Table A-1. Bill of Materials (continued)
Designator Quantity Value Description PackageReference PartNumber Manufacturer Alternate
PartNumber
Alternate
Manufacturer
C103, C106, C111,
C112, C203, C206,
C209, C214
0 0.022uF CAP, CERM, 0.022 uF, 50 V, +/-
10%, C0G/NP0, 0402