Intel S1200SPL - MTBF
Intel S1200SPL
147 pages
Loading...
IntelĀ® Server Board S1200SP Family Technical Product Specification
8.5.7 I/O Module Connector
IntelĀ® Server Board S1200SPO.
Table 45. I/O Module Connector Pin-out (J1C1)
Pin
IO
Signal Name
Pin
IO
Signal Name
1
PWR
3.3V
2
PWR
12V
3
3.3V
4
12V
5
3.3V
6
12V
7
3.3V
8
12V
9
NC
RSVD_SE
10
I
FRU/TEMP ADDR [0]
11
GND
GND
12
5V STBY
13
NC
RSVD_DP
14
I
FM_IO_MODULE_EN
15
RSVD_DN
16
3.3V STBY