Oki MC160MFP - Page 12
Oki MC160MFP
268 pages
Loading...
12 Introduction
" The option appears shaded in the above illustrations.
Side View with Options
947 mm (37.3")
100 mm
(3.9")
430 mm (16.9")
731 mm (28.8")
160 mm
(6.3")
238 mm
(9.4")
493 mm (19.4")
(when the attachment and duplex option are installed)
157 mm
(6.2")
100 mm
(3.9")