ST STEVAL-WBC2TX50
84 pages
Print Icon
To Next Page IconTo Next Page
To Next Page IconTo Next Page
To Previous Page IconTo Previous Page
Loading...
6 STEVAL-WBC2TX50 description
6.1 Schematic diagrams
Figure 29. STEVAL-WBC2TX50 circuit schematic (1 of 6)
ESD ESD
ESD ESD
1
DP1
2
DM1
3
GND
6
DP2
5
DM2
4
NC
D102
ECMF02-2AMX6
R102 10 R
R100 NP
R101 10 R
B12
GND
B11
RX+1
B10
RX-1
B9
VBUS
B8
SBU2
B7
D-2
B5
CC2
B4
VBUS
A12
B3
TX-2
B2
TX+2
B1
A1
A2
TX+1
A3
TX-1
A4
A5
CC1
A6
D+1
A7
D-1
A8
SBU1
A9
A10
RX-2
A11
RX+2
GND1
GND2
GND3
B6
D+2
GND4
SH1
SH2
SH3
SH4
J100
R107
0 R
R103 NP
2
J203
FTS H-107-01-L-DV-K-A
TP100
TP101
D103
ES DALC6V1M3
C106
X7R
50V
33NF
A K
D101
SMM4F24A
C100
X7R
50V
100NF
1
M100
M101
M102
M103
C101
50V
10UF
C102
50V
10UF
C103
50V
10UF