ST STEVAL-WBC2TX50 - Figure 31. STEVAL-WBC2 TX50 Circuit Schematic (3 of 6)
ST STEVAL-WBC2TX50
84 pages
Print Icon
To Next Page IconTo Next Page
To Next Page IconTo Next Page
To Previous Page IconTo Previous Page
Loading...
Figure 31. STEVAL-WBC2TX50 circuit schematic (3 of 6)
R304
10 K
R302 0 R
R303
10 K
R300
0.010R/2W
C312
NP
C315
X7R 50V
10NF
C314
X7R
50V
10NF
C310
50V
C0G
1NF
C308
50V
100UF
C302
X7R
50V
100NF
G
S
D
5
Q301
STL20N6F7
C309
50V
100NF
C300
50V
10UF
C301
50V
10UF
C317
50V
10UF
C304
50V
10UF
C305
50V
10UF
C306
50V
10UF
C307
50V
10UF
C318
50V
10UF
C319
50V
10UF
C303
50V
100UF
1
L300
3.3uH
C313
50V
22NF