TECO JSDG2S-100A3-E - Page 333
TECO JSDG2S-100A3-E
718 pages
Loading...
6-22
34Hz: Belongs to low frequency suppression frequency range (1~100Hz); set the value to the
first set of low frequency suppression frequency
Pn339
in servo driver.
459Hz: Belongs to resonance suppression range (above 100Hz); set the value to the first set