Sony SLV-E120AE - Page 59
Sony SLV-E120AE
69 pages
Loading...
8-2
C1352 1-109-889-11 ELECT 1uF 20% 50V
(E270 Series,E280CP,VC1,VC2)
C1353 1-126-301-11 ELECT 1uF 20% 50V
(E280 Series)
C1401 1-162-201-11 CERAMIC CHIP 12PF 5% 50V
(EXCEPT E120AE,E220 Series)
C1402 1-162-201-11 CERAMIC CHIP 12PF 5% 50V
(EXCEPT E120AE,E220 Series)
C1403 1-126-301-11 ELECT 1uF 20% 50V
C1404 1-164-232-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 50V
C1405 1-126-154-11 ELECT 47uF 20% 6.3V
C1406 1-162-207-31 CERAMIC 22PF 5% 50V
C1407 1-162-207-31 CERAMIC 22PF 5% 50V
C1410 1-164-073-11 CERAMIC 100PF 10% 50V
C1411 1-164-086-11 CERAMIC 0.0012uF 20% 50V
C1412 1-126-301-11 ELECT 1uF 20% 50V
C2001 1-126-301-11 ELECT 1uF 20% 50V
C2002 1-163-009-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
C2003 1-102-129-00 CERAMIC 10000PF 10% 50V
C2004 1-124-234-00 ELECT 22uF 20% 16V
C2005 1-124-259-11 ELECT 4.7uF 20% 50V
C2006 1-164-004-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C2007 1-124-259-11 ELECT 4.7uF 20% 50V
C2008 1-164-004-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C2009 1-126-155-11 ELECT 100uF 20% 6.3V
C2010 1-124-229-00 ELECT 33uF 20% 10V
C2011 1-124-229-00 ELECT 33uF 20% 10V
C2012 1-164-004-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C2013 1-111-241-11 ELECT 10uF 20% 16V
C2014 1-164-004-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C2015 1-164-004-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
(E280 Series)
C2016 1-124-236-11 ELECT 47uF 20% 16V
C2017 1-102-128-00 CERAMIC 0.0082uF 10% 50V
C2021 1-162-293-31 CERAMIC 820PF 10% 50V
C2022 1-164-086-11 CERAMIC 0.0012uF 20% 50V
C2023 1-161-049-00 CERAMIC 0.0068uF 10% 50V
C2024 1-161-049-00 CERAMIC 0.0068uF 10% 50V
C2025 1-124-455-11 ELECT 100uF 20% 16V
C2026 1-130-973-00 FILM 0.022uF 5% 100V
C2027 1-164-004-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C2363 1-163-009-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
C2365 1-163-009-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
C2367 1-163-009-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
(E280CP,VC1,VC2)
C2369 1-163-009-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
(E270 & E280 Series)
C2371 1-124-589-11 ELECT 47uF 20% 16V
(E270 & E280 Series)
C2372 1-161-048-00 CERAMIC 0.0056uF 10% 50V
C2373 1-124-259-11 ELECT 4.7uF 20% 50V
C3001 1-162-207-11 CERAMIC 22PF 5% 50V
C3002 1-102-953-00 CERAMIC 18PF 5% 50V
C3004 1-102-129-00 CERAMIC 10000PF 10% 50V
C3005 1-102-129-00 CERAMIC 10000PF 10% 50V
C3008 1-124-234-00 ELECT 22uF 20% 16V
C3009 1-102-129-00 CERAMIC 10000PF 10% 50V
C3011 1-164-004-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C3012 1-102-129-00 CERAMIC 10000PF 10% 50V
C3014 1-126-935-11 ELECT 470uF 20% 6.3V
C3016 1-102-129-00 CERAMIC 10000PF 10% 50V
C3017 1-163-009-11 CERAMIC CHIP 0.001uF 10% 50V
(E220UY,E280UX)
C3019 1-164-004-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C3022 1-115-437-11 CAPACITOR 0.1uF 5.5V
C3032 1-161-772-11 CERAMIC 0.1uF 10% 25V
C3033 1-102-129-00 CERAMIC 10000PF 10% 50V
C3034 1-102-129-00 CERAMIC 10000PF 10% 50V
C3037 1-162-280-31 CERAMIC 82PF 10% 50V
(E220UY,E280UX)
C3037 1-164-064-11 CERAMIC 56PF 5% 50V
(EXCEPT E220UY,E280UX)
C3301 1-111-241-11 ELECT 10uF 20% 16V
C3302 1-111-241-11 ELECT 10uF 20% 16V
C3303 1-164-080-11 CERAMIC 390PF 10% 50V
(EXCEPT E220UY,E280UX)
C3307 1-164-004-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 25V
C3314 1-111-241-11 ELECT 10uF 20% 16V
C3315 1-161-057-00 CERAMIC 0.033uF 10% 50V
C3318 1-102-861-21 CERAMIC 120PF 5% 50V
C3320 1-162-219-11 CERAMIC 68PF
C3401 1-164-076-11 CERAMIC 180PF 10% 50V
C3402 1-136-171-00 FILM 0.33uF 5% 50V
C3403 1-136-169-00 FILM 0.22uF 5% 50V
C3404 1-126-965-11 ELECT 22uF 20% 50V
C3406 1-136-165-00 FILM 0.1uF 5% 50V
C3501 1-163-023-00 CERAMIC CHIP 0.015uF 5% 50V
C3502 1-161-049-00 CERAMIC 0.0068uF 10% 50V
C3503 1-163-023-00 CERAMIC CHIP 0.015uF 5% 50V
C3504 1-124-234-00 ELECT 22uF 20% 16V
C3505 1-124-234-00 ELECT 22uF 20% 16V
C3506 1-161-049-00 CERAMIC 0.0068uF 10% 50V
C3507 1-124-234-00 ELECT 22uF 20% 16V
C3508 1-124-234-00 ELECT 22uF 20% 16V
C3509 1-126-154-11 ELECT 47uF 20% 6.3V
C3511 1-162-286-31 CERAMIC 220PF 10% 50V
C3512 1-130-490-11 MYLAR 0.039uF 5% 50V
C3513 1-161-061-11 CERAMIC 0.068uF 10% 50V
C3514 1-136-167-00 FILM 0.15uF 5% 50V
C3515 1-130-487-00 MYLAR 0.022uF 5% 50V
C3516 1-161-375-00 CERAMIC 0.0022uF 20% 50V
C3517 1-164-087-11 CERAMIC 0.0015uF 10% 50V