Sony SLV-E120AE - Page 61
Sony SLV-E120AE
69 pages
Loading...
8-4
D5103 8-719-901-83 DIODE 1SS83
D5104 8-719-901-83 DIODE 1SS83
D5105 1-808-899-11 DIODE AG01-V2
D5107 8-719-109-89 DIODE RD5.6ES-B2
D5108 8-719-109-89 DIODE RD5.6ES-B2
D5110 8-719-110-31 DIODE RD12ES-B2
D5111 8-719-109-93 DIODE RD6.2ES-B2
D5112 8-719-300-45 DIODE EM-1Z
D5113 8-719-300-45 DIODE EM-1Z
< FUSE >
! F5001 1-532-297-00 QUICK-ACTING FUSE (T2.5AH250V)
< IC >
IC101 1-801-804-11 IC LA1511ML-MPB
IC102 8-759-439-50 IC LC89977M-TE-L
IC131 8-759-504-94 IC BA7630S
(EXCEPT E120AE,E220UY,E280UX)
IC132 8-759-820-48 IC LA7221 (E280UX)
IC141 1-801-645-11 IC LC74783M-9628
(EXCEPT E120AE,E220 Series)
IC232 8-759-300-71 IC HD14053BFP (E270 & E280 Series)
IC301 1-801-848-11 IC LC866744A-5D74 (E120AE,E220 Series)
IC301 1-801-847-11 IC LC866748A-5D81 (E270 & E280 Series)
IC302 8-759-353-59 IC LB1643
IC303 1-810-318-11 IC MN1381-L(TA)
IC304 1-810-519-11 IC AT24C02-10PC (E220UY,E280UX)
IC304 1-810-536-11 IC AT24C04-10PC
(EXCEPT E120AE,E220UY,E280UX)
IC304 8-759-381-49 IC AT24C01A-10PC (120AE)
IC341 1-809-787-11 IC L5631 (E220UY,E280UX)
IC351 1-810-496-11 IC BU2896K (E270 & E280 Series)
IC351 1-801-270-11 IC XLU2899K (E120AE,E220 Series)
IC511 1-810-060-11 IC L5431-AA
< COIL >
L1002 1-410-522-11 INDUCTOR 120uH
L1003 1-410-519-11 INDUCTOR 68uH
L1006 1-410-513-11 INDUCTOR 22uH
L1007 1-410-509-11 INDUCTOR 10uH
L1101 1-500-210-11 CORE, BEAD
L1102 1-500-225-11 CORE, BEAD
L1362 1-500-225-11 CORE, BEAD (EXCEPT E120AE,E220 Series)
L1401 1-410-515-11 INDUCTOR 33uH(EXCEPT E120AE,E220 Series)
L1402 1-410-518-41 INDUCTOR 56uH(EXCEPT E120AE,E220 Series)
L2021 1-410-521-11 INDUCTOR 100uH
L2372 1-500-210-11 CORE, BEAD (E270 & E280 Series)
L2391 1-500-225-11 CORE, BEAD (E280 Series)
L3301 1-410-509-11 INDUCTOR 10uH
L3304 1-414-142-11 INDUCTOR 1uH
! L5001 * 1-411-767-11 FILTER, LINE
L5010 1-414-540-11 INDUCTOR 0uH
L5101 1-414-540-11 INDUCTOR 0uH
L5102 1-414-540-11 INDUCTOR 0uH
< PROTECTOR >
! PR511 1-533-613-11 PROTECTOR, IC 0.8A 50V
! PR512 1-801-567-11 PROTECTOR 1.25A 125V