ST STEVAL-WBC2TX50 - Page 50
ST STEVAL-WBC2TX50
84 pages
Print Icon
To Next Page IconTo Next Page
To Next Page IconTo Next Page
To Previous Page IconTo Previous Page
Loading...
Item Qty Ref. Value Package Description Manuf. Part number
12 1 C220 1 nF 0402
CAPACITOR SMD 0402 1nF 100V
X7R 10%
Wurth 885012205080
13 2
C221,
C222
N.A. 0402 Not populated capacitor SMD 0402 N.A. N.A.
14 1 C228 33 pF 0402
CAPACITOR SMD 0402 33pF 50V
C0G 5%
Wurth 885012005058
15 1 C238 1 µF 0402
CAPACITOR SMD 0402 1UF 6.3V
X5R 10%