Sony STR-DA5000ES - Schematic Diagram - DIGITAL Board (3;9)
Sony STR-DA5000ES
170 pages
Loading...
STR-DA5000ES
4141
C2130
FB1101
FB1103
R
2132
R2134 D1101
R2148
X1101
C2143C2142
R2121
C2141
R2136R2158
FB2155FB1106
R2142C2135
IC2125
R2155FB2153
C2121R2135
IC2122
C2145C2122C2131
R2144D2122
Q2123
Q2122
0.1
1k 1SS355
24.576MHz
10p12p
1M
4.7k
0.1
47k
2.2
6.8k
5.6k
220
TC7WU04FU
100
470p1M
100
TC74VHC14FT
10k
100p
10k
100k1SS355
22
50V
47
16V