Sony STR-DA5000ES - Schematic Diagram - FL Board
Sony STR-DA5000ES
170 pages
Loading...
STR-DA5000ES
7171
6-52. SCHEMATIC DIAGRAM – FL Board –
C1002
CN1002
R1036C1018
C1019Q1001
Q1002
L1001
47µH
C1021
D1019
R1040
R1039
D1015
D
1016
D
R
IC1004
R1032 R1033 R1034R1031 R1035
IC1003
R1026 R1027 R1028 R1029 R1030
CN1001
T1001
D1013 D1012 D1011 D1010 D1009 D1008 D1007 D1006 D1005 D1004
FL1001
S1008
S1007 S1006S1010 S1009
S1012 S1011
S1005
S1002 S1001
0.1
23P
4.7k56
16V
200V
2SD1624-ST
2SD1624-ST
22
50V
22
50V