Sony STR-DA5000ES - Schematic Diagram - D-AMP Section (2;6)
Sony STR-DA5000ES
170 pages
Loading...
STR-DA5000ES
5353
C1467
C1452
R1303
R1313
IC1402
C1417 C1437
FB
1417
JR1462
FB1412
R
CN1853
FB1800
X
R
180
181
R1807 C1804
18
18
Q1800
R1804R1805
182
182
IC1401
D1470L1472FB1470
R1461FB1421
L1473
L1471
1µH
X1471
FB
C1858C1470
0.01
CXD9730Q
100
10k
0.01
10k
47
0p
100
1k
0.1
5P
1k
8M
H
z
10k 0.01
DTA144EKA
10k0
0.1
220
CXD9730Q
470p
1SS367
220
10p
100p
NJM2391DL1-33
1000p
49.125MHz
TC7SHU04FU
3p
M62342FP
22
1M
470
16V
470
10V
50V
10V
10V
10V
10V
10V
MB89F538L
Z
Y1
Y2
Y3
Y4
Y5
ZY6
ZY7
ZV1
ZW
1
ZW
2
3
W
4
W
5
6
7
8
9
10
11
ZU1
AB1
AB2
AB3
AB4
AB5
AB6
AB7
AB8
AB9
AB10
AB11
AB12
AF1
AF2
AF3
AF17
AF18
AF19
AF23
PO3
PO4
AZ1
AZ3
AZ4
AZ2
AZ1
AZ3
AZ4
AZ5
AZ6
AZ7
AZ8
AZ9
AZ10
AZ10
AZ5
AZ6
AZ7
AZ8
AZ9
AZ15
AZ16
AZ16
AZ17
AZ17
AW1
AW2
AW3
AW4
VOL-DC
TEMP
SW-DC
AC STOP
VSSL1+
VSUBCL
XVDD
XFSOIN
XVSS
VSUBX
DVSS
MCKSEL
DVDD
MODE1
MODE2
SCLATCH
SCSHIFT
SCDT
NSPMUTE
PGMUTE
OUTL1+
VDDL1+
VDDL1-
OUTL1-
VSSL1-
VSSL2-
OUTL2-
VDDL2-
VDDL2+
OUTL2+
VSSL2+
VWELL
VWELR
VSSR1+
OUTR1+
VDDR1+
VDDR1-
OUTR1-
VSSR1-
VSSR2-
OUTR2-
VDDR2+
OUTR2+
VDDR2-
INIT
SYNC
DATA
BCK
LRCK
FSI1
DSD128FS
DSD64FS
DSDR
DSDL
DSDCKSEL1
DSDCKSEL2
DSDCKIO
TEST1
TEST2
CKCTL1
CKCTL2
BFVDD
EXIOSEL
EXDATAL
EXDATAR
EXBCK
EXWCK
XFSIIN
CKO1
CKO2
CKO3
BFVSS
DVSS
OUTSEL
OFLFLAG
SFLAG
FSOCKO
FSOI
DVDD
XOVDD
XFSOOUT
XOVSS
VSUBCR
VSSR2+
VSUBCL
XVDD
XFSOIN
XVSS
VSUBX
MCKSEL
MODE1
MODE2
SCLATCH
SCSHIFT
SCDT
NSPMUTE
PGMUTE
INIT
SYNC
DATA
BCK
LRCK
FSI1
DSD128FS
DSD64FS
DSDR
DSDL
DSDCKSEL1
DSDCKSEL2
DSDCKIO
TEST1
TEST2
CKCTL1
CKCTL2
BFVDD
EXIOSEL
EXDATAL
EXDATAR
EXBCK
EXWCK
XFSIIN
VWELL
VWELR
CKO1
CKO2
CKO3
BFVSS
OUTSEL
OFLFLAG
SFLAG
FSOCKO
FSOI
XOVDD
XFSOOUT
XOVSS
VSUBCR
(CHASSIS)
(2/6)
I
G
O
+3.3V REGULATOR
CLOCK OSC
SUB SYSTEM CONTROLLER
BUFFER
V+5V