Sony STR-DA5000ES - Schematic Diagram - D-AMP Section (1;6)
Sony STR-DA5000ES
170 pages
Loading...
STR-DA5000ES
5252
6-33. SCHEMATIC DIAGRAM – D-AMP Section (1/6) – See page 78 for IC Block Diagrams.
R1478
R1491
C1601
FB1531
D1531
R1681R1561
C1791
Q1681
Q1661
IC1541
IC1521
R1531 R1571 R1671
FB1521
R1751C1781
C1301C1741
D1521
R1892 C1891 R1893
R1610 C1610
TH1791
R1771R1761
CN1852
CN1480
R1500 R1498 R1501
C1496C1494 R1496
C1488C1486R1484R1479
C1485R1483
R1482 C1484R1477
RY1690
RY1680
C1854C1856
IC1482IC1481
L1731 L1301
L1741
L1311
TM1710
C025
C026
C018
C019
C011
C012
C004
C005
C1661 C1681 C1701
10k
1.5k
1.5k
100
1SS367
047
SUP18N15-95
SUP18N15-95
0
56p
56p
330
HIP2101IB
TC74AC08FT
0.1
1W
TC74AC08FT
0.1
82k4.7
2SA1162
220k
0.27
250V
0.75
250V
0.75
250V
0.27
250V
250V
1SS367
HIP2101IB
1M 0.1 100
100k
1k
10k
1SS352
10
1SS352
10
2SC2712
1k
2SA1162
2SC2712
4.7k
15k4.7k
47
5P
10k10k
4700p
4700p
3P
2.2k 47 10k
47
7809L
100p
7805L
33k
100p1000p 2.2k
33k
100p
22k
22k
100p4.710k10k
4.7k
4.710k
220p
10k 4.7
220p
10k 4.710k
1SS181
1W
0.01
470
16V
50V
220
10V
470
16V
16V