Sony STR-DA5000ES - Schematic Diagram - S-VIDEO Board
Sony STR-DA5000ES
170 pages
Loading...
STR-DA5000ES
6767
6-48. SCHEMATIC DIAGRAM – S-VIDEO Board – • See page 78 for IC Block Diagrams.
C742
C746
C740
C739
C743
C738
C737
C741
D742
D741
R741
R750
C745
C744
R742
R740
C747
C748
R738
R737
C701
R701
R702
R704
C702
R703
R705
C711
R711
C712
C713
R712
C714
R713
C716
C715
R714
C72
R723
R721
R722C723
C722
C724
C726R736
C732 R731
R732
R733C733
R734
C735
R735
C736
R726
C734
J703
J704
J702
J701
C731
R724
C725
R725
IC702
CNP742
CNS741
R715
R747
R746
R745
R744
R743
IC701
L744L743
L742
L741
R749
R748
0.1
10V
47
10V
0.1
10V
47
10V
10
50V
1SS355TE
1SS355TE
75
47k
27k
100k
1k
1000
6.3V
75
50V
50V
100k47p
47p
50V
47p 75
100k
7547p
50V
NJM2596
6P
17P
NJM2296
VIDEO3-Y
VIDEO3-C
VIDEO3-V
VSEL1
VSEL2
VSEL3
VSEL4
-5V
+5V